By The Sea Yeni Afiş!

Oscar ödüllü oyuncu/yönetmen Angelina Jolie tarafından yazılan ve yönetilen By The Sea filmi, Jolie’nin ikinci yönetmenlik denemesi. Filmin başrolü eşi Brad Pitt ile kendisine ait. Güzel ve başarılı çifte Mélanie Laurent, Melvil Poupaud, Niels Arestrup ve Richard Bohringer gibi uluslararası yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

By The Sea, 1970’lerin Fransa’sında sakin bir sahil yerine gelen ve evlilikleri krizde olan Roland (Pitt) adlı Amerikalı bir yazarla karısı Vanessa’yı (Jolie) konu alıyor. Yeni evli çift Lea (Laurent) ve François’la (Poupaud) ve köyün sakinlerinden Michel (Arestrup) ve Patrice (Bohringer) ile zaman geçiren çift kendi hayatlarındaki çözülmeyen sorunlarda anlaşmaya varmaya başlarlar.

Film senaryosu itibariyle 60’ların ve 70’lerin Avrupa sineması ile tiyatrosundan ilham almış.

Filmin görüntü yönetmeni Christian Berger (The White Ribbon), yapım tasarımcısı Jon Hutman (Unbroken), editörü Patricia Rommel  ve kostüm tasarımcısı Ellen Mirojnick (Wall Street: Money Never Sleeps). Yapım hizmetinde kendisine Brad Pitt eşlik ederken, Chris Brigham (Inception), Holly Goline-Sadowski (Unbroken) ve Michael Vieira (Unbroken) sorumlu yapımcılar olarak görev alıyor.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s